Ruszyła V edycja programu „Diamentowy Grant”

Przedmiotem konkursu jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów lub absolwentów prowadzących pod kierunkiem opiekuna naukowego badania naukowe o wysokim stopniu zaawansowania,(…)

Czytaj dalej

Prezentacje ze spotkania informacyjnego w sprawie konkursów OPUS 10, SONATA 10 i PRELUDIUM 10

Szanowni Państwo, Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym konkursów OPUS 10, SONATA 10 i PRELUDIUM 10(…)

Czytaj dalej

Spotkanie informacyjne dotyczące konkursów NCN: PRELUDIUM 10, SONATA 10, OPUS 10

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby przygotowujące wnioski o finansowanie projektów badawczych w ramach ogłoszonych konkursów Narodowego Centrum Nauki w(…)

Czytaj dalej

ogłoszenie konkursów OPUS 10, PRELUDIUM 10 i SONATA 10

  Narodowe Centrum Nauki ogłosiło kolejną edycję konkursów:                        OPUS 10 – na projekty badawcze, w tym finansowanie zakupu lub wytworzenia(…)

Czytaj dalej

Instrukcje wypełniania i składania wniosków w konkursach MAESTRO 7 i SONATA BIS 5

Szanowni Państwo! Informujemy, że na stronie Narodowego Centrum Nauki w zakładce Instrukcje przygotowania wniosków zostały zamieszczone instrukcje wypełniania i składania wniosków w(…)

Czytaj dalej

Umiędzynarodowienie humanistyki – nowe konkursy w ramach NPRH

Od 25 czerwca 2015 r. można składać wnioski w kolejnym module Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki. W ramach „Umiędzynarodowienia” realizowane będą(…)

Czytaj dalej

Zawieszenie ograniczeń w składaniu wniosków w konkursach OPUS, PRELUDIUM i SONATA

Narodowe Centrum Nauki w Krakowie poinformowało, że w konkursach OPUS 9, PRELUDIUM 9 i SONATA 9 nie obowiązują ograniczenia nałożone(…)

Czytaj dalej

Koszty w projektach NCN – przewodnik dla wnioskodawców

Przedstawiamy Państwu przewodnik dla wnioskodawców pt. Koszty w projektach NCN, który ma na celu ułatwić pracę nad kosztorysami wniosków składanych(…)

Czytaj dalej

Prezentacje ze spotkania w sprawie grantów NCN w dniu 8 maja 2015 r.

Szanowni Państwo, Dziękujemy za udział w spotkaniu informacyjnym. Poniżej znajdują się prezentacje Biura Nauki UŁ oraz Samodzielnej Sekcji Bibliografii, Bibliometrii(…)

Czytaj dalej

XVI edycja Konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego

  XVI edycja Konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe tematycznie(…)

Czytaj dalej
WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann